Архивы за месяц Вересень, 2018

Річниця пам’яті Андрія Юркевича

Сьогодні, 5 вересня, минає четверта  річниця загибелі Героя України Андрія Юркевича. Протягом тижня класні керівники проводитимуть уроки мужності та милосердя. Для учнів 1-4 класів активісти учнівського самоврядування організували екскурсію до кутка пам’яті випускника-героя. Класні керівники та  учні 9 класів були присутні на панахиді та запалили свічку пам’яті.  Нашим завданням є пам’ятати про цей подвиг та […]

Перший урок

Третього вересня у школі було проведено Перший урок, метою якого є формування в учнів розуміння цілісності й соборності України. Уроки  були забарвлені святковістю, урочистістю, добрим настроєм. Учні дізналися, що в історії України чимало подій, які перед усім світом засвідчили прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя. Пропонуємо переглянути фото перших уроків.

Свято Першого дзвоника

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят. Вже традиційно у нашій школі пролунав Перший дзвоник.