Архивы рубрики ‘Без категорії’

15553132490_autozoom_448x246

До уваги батьків майбутніх першокласників Зарахування дитини до першого класу закладу освіти здійснюється відповідно до попередньої електронної реєстрації дитини. Прийом і реєстрація дітей розпочинається з 1 березня 2020 р. та триватиме до 29 травня 2020 р. Електронну реєстрацію дитини в перші класи закладів загальної середньої освіти може здійсювати: один з батьків самостійно адміністратор Центру неадання адміністративних […]

yt_1200-vflhSIVnY

YouTube змінив умови використання

У цій статті наведено інформацію про деякі найважливіші зміни, внесені до Умов використання  YouTube. Сподіваємося, що вона стане вам у пригоді, але просимо вас також ознайомитися з повною версією нових Умов.

gpo1qu8h8i

Увага!

Рішення Тернопільської обласної ради “Про заборону продажу та використання піротехнічних та феєрверочних виробів на території населених пунктів Тернопільської області” Переглянути документ рішення можна тут

Українська хустка

До  Всесвітнього Дня української хустки учні 1-4-их класів взяли участь у тематичному флешмобі #українська хустка

Мудра сова

З нагоди відзначення Дня толерантності у початковій школі проведено конкурс-виставку «Мудра Сова». Діти із різноманітних підручних та природній матеріалів виготовляли свої композиції. Креативності не було меж. Найкращі роботи були відзначені грамотами.

Зимовий букет

Протягом 1-10 грудня у школі відбулася виставка новорічних робіт «Замість ялинки – зимовий букет». Найкращі композиції були відзначені грамотами.

Зустріч із капеланом

29 листопада з учнями 1-их та 2-их класів відбулася зустріч із старшим капеланом Тернопільської області прот. В’ячеславом Кізіловим. Діти передали листівки і паперові ангелочки воїнам ООС. Вчителі та учні вдячні капелану-духівнику прот. В’ячеславу за змістовне спілкування та духовну підтримку. З особливою теплотою діти згадують атмосферу духовного єднання.

Профілактика булінгу

У межах освітнього пілотного проекту «DOCU/тиждень» у школі було організовано та проведено тиждень профілактики булінгу та будь-яким яким формам насильницької поведінки. Психологічна служба залучила до спільної роботи усіх учасників освітнього процесу.

question-mark33

Опитування

Шановні вчителі, батьки, учні! Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні щодо формування освітнього середовища Вашого навчального закладу. Опитування анонімне, а його узагальнені результати будуть використані для планування освітньої політики у місті в цілому.