Архивы рубрики ‘Без категорії’

Навчальні екскурсії – це пізнавально, весело і цікаво.

26 квітня 2024 р. відбулась навчальна екскурсія учнів 8-9 класів в місто Кременець. Мета екскурсії поглибити та закріпити знання з природничих предметів: біології, географії, хімії, математики та історії. Учні відвідали Кременецький ботанічний сад, познайомились з реліктовими деревами і отримали естетичне задоволення від цвітінні магнолій та рослинного різнобарв’я. Відвідали Кременецький медичний коледж імені Арсена Річинського, де […]

Дія QR-код. Прийом дитини у школу

Щорічно 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови.

В рамках святкувань для учнів 9-х класів було проведено розважально-пізнавальне шоу “Я люблю Україну”. Цікава інформація, драйв командної творчої роботи і найкращі емоції супроводжували учасників та вболівальників протягом усяго заходу.

Щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Цьогоріч вдесяте Україна вшановуватиме їх пам’ять. Сьогодні згадуємо тих, які першими загинули за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб північний сусід не поглинув її. З нагоди пам’ятного дня відбувся урочистий захід під назвою “Ангели, які тримають небо”.

Про організацію харчування учнів

 У закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти у 2024 році

Вшанувуння жертв Голодомору.

Традиційно, кожної четвертої суботи листопада вшановуємо жертв Голодомору. У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. Учні 8-А класу та вчителі школи долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання та вшанували пам’ять невинно убитих українців.  

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України вкрай актуальним є надання комплексної та своєчасної допомоги дітям, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, потребують соціальної підтримки, тимчасово переміщеним, дітям, батьки яких загинули, які постраждали від різних форм насильства та поліпшення психологічного стану дітей в цілому, профілактики вчинення суїцидів та самоушкоджень, […]

Декада з відзначення Дня Захисників України

Україна понад усе! І це знає кожна українська дитина! А ще кожне маленьке синьо-жовте сонечко мріє про завершення війни, вільну маму Україну, про повернення наших Захисників додому живими, здоровими та з перемогою. Віримо в кожного, думками і молитвами з нашими Героями! Все буде Україна!

Всесвітній День миру.

Інструкція безпечного використання найбільш поширених онлайн платформ