Архивы за месяц Грудень, 2019

Українська хустка

До  Всесвітнього Дня української хустки учні 1-4-их класів взяли участь у тематичному флешмобі #українська хустка

Мудра сова

З нагоди відзначення Дня толерантності у початковій школі проведено конкурс-виставку «Мудра Сова». Діти із різноманітних підручних та природній матеріалів виготовляли свої композиції. Креативності не було меж. Найкращі роботи були відзначені грамотами.

Зимовий букет

Протягом 1-10 грудня у школі відбулася виставка новорічних робіт «Замість ялинки – зимовий букет». Найкращі композиції були відзначені грамотами.

Зустріч із капеланом

29 листопада з учнями 1-их та 2-их класів відбулася зустріч із старшим капеланом Тернопільської області прот. В’ячеславом Кізіловим. Діти передали листівки і паперові ангелочки воїнам ООС. Вчителі та учні вдячні капелану-духівнику прот. В’ячеславу за змістовне спілкування та духовну підтримку. З особливою теплотою діти згадують атмосферу духовного єднання.

Профілактика булінгу

У межах освітнього пілотного проекту «DOCU/тиждень» у школі було організовано та проведено тиждень профілактики булінгу та будь-яким яким формам насильницької поведінки. Психологічна служба залучила до спільної роботи усіх учасників освітнього процесу.