День талантів
![](http://13school.te.ua/wp-content/themes/organicblog/images/date.png)
Березень 7th, 2023
![](http://13school.te.ua/wp-content/themes/organicblog/images/user.png)
Вавричук Руслан
28 лютого у закладі відбувся фестиваль для обдарованих учнів «Школа має талант». Учасники шоу мали змогу продемонструвати найрізноманітніші таланти – від декламування до гри на музичних інструментах, від танців, співів та акторської майстерності. Дуже важливо вселити в дитину надію і дати повірити у свої сили. Запевнити, що кожна дитина -талановита.
Вы можете
оставить комментарий, или
ссылку на Ваш сайт.